OPTIMÁLNĚ PŘIPRAVEN

Špičkoví sportovci, kluby a sportovní svazy spoléhají na společnost FitLine. Jsme hrdí a přesvědčeni, že naše široká škála produktů FitLine umožňuje všem dosáhnout špičkových výkonů.

FitLine Elite

Posílení postavení sportovců a asociací

Výrobkům FitLine důvěřuje více než tisíc špičkových sportovců, kteří se účastní stovek různých sportovních soutěží po celém světě. Společnost FitLine je také oficiálním dodavatelem doplňků stravy pro více než 20 sportovních asociací a národních týmů.

FitLine Worldwide

Nejnovější sportovní zprávy

Síla partnera

Zimní paralympijské hry 2022 Peking

13/13

Mezi vítězi a medailisty byli i sportovci z našich hrdých partnerů, Rakouského sportovního svazu a Alpine Canada, kteří získali řadu zlatých, stříbrných a bronzových medailí. Podílet se na tak velkolepých sportovních událostech a sportovcích je pro nás čest a za našimi chlapci a děvčaty vždy stojíme!

Sportovní přednáška na zahájení premiéry

V rozhovoru s pěti špičkovými sportovci

01/13

Házenkářská legenda “Blacky Schwarzer” a sportovní ředitel PM Torsten Weber v rozhovoru s pěti špičkovými sportovci Yanou Strese (ultra-běh), Achimem Heukemesem (extrémní sporty), Janet Heinen (kickbox), Marvinem Dienstem (motorsport) a Enisem Hajrim (fotbal) na PM Kick-Off v německém Mannheimu, kde vysvětlují, proč je pro ně FitLine tou nejlepší podporou.

FitLine ist partner pro oděvy ÖSV

Lyžařský svaz vybavuje své sportovce materiálem

02/13

Společnost FitLine je partnerem Rakouského lyžařského svazu v oblasti odívání v Innsbrucku. Celkem 376 sportovců ÖSV bylo v Olympiaworldu vybaveno novým materiálem pro nadcházející zimní sportovní sezónu 2022/23 – společnost FitLine byla samozřejmě také u toho!

F.l.t.r: Teresa Stadlober (běh na lyžích), Manuel Fettner (skoky na lyžích), Ramona Siebenhofer (alpské lyžování), Felix Leitner (biatlon), Raphael Haaser (alpské lyžování).

Francesca Santi vyhrává mistrovství

Špička v gymnastice na podlaze a nevyrovnaných bradlech

03/13

Jihoamerický šampion to opět dokázal! Sportovkyně společnosti FitLine Francesca Santiová získala zlato a bronz ve svých vrcholných disciplínách gymnastika na podlaze a bradlech a opět se stala mistryní Jihu!

Jens Roth je mistrem Německa v kros triatlonu

Xterra-Crosstriathlon v německé Žitavě

04/13

Jens Roth vyhrává pošesté mistrovství Německa v cross triatlonu. Ten se koná v nerovném terénu, jezdí se například na horských kolech. Silný výkon! Jeho každodenní společníci: Activize a Munogen.

Úspěchy na mistrovství Evropy

Sportovní asociace doporučují společnost FitLine

05/13

34 zlatých, 20 stříbrných a 15 bronzových medailí pro tým FitLine. Oslavujeme 55 sportovců, kteří na mistrovství Evropy 2022 v Mnichově zvítězili ve 42 disciplínách. Gratulujeme všem sportovcům i našim zúčastněným sportovním partnerům: Německý atletický svaz (DLV), Německý cyklistický svaz (BDR), Rakouská sportovní pomoc (ÖSH) a Švýcarská sportovní pomoc (SSH).

Marvin Dienst vyhrál Prototype Cup

Motorsport na Nürburgringu

06/13

Šampion ADAC Formel Masters Marvin Dienst vyhrává závod Prototype Cup Germany na Nürburgringu.

Pfretzschner/Sowa vyhrály turnaj v plážovém volejbale

Velký úspěch na German Beach Tour

07/13

Tým snů v plážovém volejbale Lukas Pfretzschner a Robin Sowa vítězí na turnaji German Beach Tour v Hamburku. Fit Fitter FitLine!

Bruno Spengler obsadil v superfinále FIA ETCR třetí místo

Plně elektrický

08/13

Bruno Spengler obsadil třetí místo v superfinále FIA ETCR – Pool Furious. Byl to jeho závodní debut v této plně elektrické sérii.

Karl Proderutti je šampionem K1 v kickboxu

Tajemství profesionálů

09/13

Karl Proderutti z Rakouska vyhrál svůj druhý šampionát K1 v kickboxu! Jeho výkonnost a vytrvalost se zvýšila od té doby, co používá FitLine Activize Oxyplus!

Melvyn Richardson vyhrál Copa del Rey

Házenkářský úspěch

10/13

Mistr světa v házené a vítěz Ligy mistrů EHF Melvyn Richardson právě dosáhl dalšího velkého úspěchu s FC Barcelona: Vítězství v prestižním poháru Copa Del Rey. Produkty FitLine používá již více než sedm let a vždy hrál na nejvyšší mezinárodní úrovni!

Vynikající bowling

Přesný sport na nejvyšší úrovni

11/13

Mistryně světa v bowlingu Reija Lundénová opět dokazuje svou sílu a vyhrává finské mistrovství seniorů – a s FitLine je ještě energičtější!

Nejúspěšnější skicrossový tým

Alpská Kanada v nejlepším světle

12/13

Gratulujeme našemu partnerovi FitLine Alpine Canada a jeho skicrossovému týmu k 9. ročníku Poháru národů! Stal se tak nejúspěšnějším skikrosovým týmem v historii tohoto sportu.