Відкрийте для себе світ, де видатні спортсмени та наша спільнота досягають феноменальних результатів завдяки нашим найсучаснішим харчовим продуктам.

Останні 12 місяців були багатими на події для FitLine, наших спортсменів та партнерів з усього світу. Ми поспілкувалися з кількома з них, щоб розповісти про те, як вони почуваються та працюють в команді FitLine.

Зірки та легенди

Victoria Iduna Philipp

Картинг / фігурне катання / карате

05/05

Триразова чемпіонка, тринадцятирічна Вікторія Ідуна Філіп продемонструвала свій неймовірний талант і рішучість. Вона здобула титул чемпіонки Швейцарії з катання на ковзанах, картингу та карате. Але як їй це вдається у 13 років? Дивіться суперспеціальний випуск “Зірки та легенди” просто зараз!

Jana Stewart

Спортсменка з бодіфітнесу

01/05

Чемпіонка США з бікіні-фітнесу, Яна Стюарт – сильна, цілеспрямована жінка, яка керує собою та своїм життям за допомогою FitLine. Але як саме? Дивіться спеціальний випуск програми “Зірки та легенди FitLine” прямо зараз

Victoria Keltie Saetersdal

Спортсменка з ковзанярського спорту

02/05

Вікторія Келті – молодий талант у ковзанярському спорті з Норвегії. У віці 22 років вона вже виступала на Кубку світу з ковзанярського спорту і досягла кількох хороших результатів.

Як їй вдається завжди перевершувати саму себе? Дивіться спеціальний випуск програми “Зірки та легенди FitLine” прямо зараз

Stanislav Horuna

Karate

03/05

Станіслав Горуна – український каратист. Він спеціалізується на чоловічому куміте у ваговій категорії до 75 кг і завоював безліч титулів, включаючи бронзову медаль на чемпіонаті світу 2014 року в Бремені, а також чемпіонство на Всесвітніх іграх 2017 року у Вроцлаві, Європейських іграх 2019 року в Мінську, чемпіонаті Європи 2021 року в Поречі та бронзову медаль на літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо. Його останнім дивовижним досягненням стала срібна медаль Всесвітніх ігор у ваговій категорії до 75 кг.

Приготуйтеся стати свідками вибухової сили та непохитної рішучості українського каратиста Станіслава Миколайовича Горуни!”

Yana Strese

Професійний ультра бігун та тренер

04/05

Яна – бігунка на дистанцію понад 100 метрів, яка походить зі спортивної сім’ї, де батьки – колишні професійні спортсмени. Вона залишила спорт, здобула сертифікати з лікувальної фізкультури, бігового тренінгу, спортивного харчування та спортивного психологічного коучингу. Вона любить подорожувати на свіжому повітрі та розширювати свої межі. Біг дозволяє їй кидати виклик собі та займатися улюбленою справою. З 2022 року Яна професійно змагається як бігунка на дистанції ультратрейл у забігах по всьому світу.

35+ завершених забігів, 20+ марафонів, 10+ ультрамарафонів на шосе та трейлових дистанціях

05/05

01/05

Documentray

Особливі історії

FitLine в моєму житті

Katharina Ljunggren

Розробник та дистриб'ютор системи для FitLine.